“Мандат довіри”, наданий “слугам народу”, просто закінчився – Смолій про падіння рейтингів влади
“Мандат довіри”, який надав український народ депутатам партії “Слуга народу”, просто закінчився.
Про це в ефірі “Прямого” заявив політичний експерт, кандидат юридичних наук Андрій Смолій.
“Я думаю, що в них вже істерика приблизно пів року. Тому що їхні рейтинги масштабно і карколомно падають останні пів року. Тобто те, що ми можемо спостерігати – приблизно з 25% зараз падіння насправді за останні шість місяців одразу ж на 10%. І я думаю, що це не межа, бо насправді, як кажуть “мандат довіри”, який надав український народ “слугам народу”, просто закінчився”, – сказав Смолій.
Він зауважив, що навіть крихітні результати підтримки, які зараз має “Слуга народу” на особистому рейтингу Володимира Зеленського, також закінчуються.
“Тому що “Слуга народу” повинна визначитись, на чиєму вона боці, на якому полі вона працює. Якщо вони продовжать не виконувати свої обіцянки, продовжувати кожного дня встрягати у величезну кількість корупційних скандалів. Якщо вони й надалі будуть займатися політичним мародерством, як “Велике крадівництво”, чи не виконувати навіть своїх обіцянок, які стосуються пандемії коронавірусу – я думаю, що вже навесні “Слуга народу” не матиме більш як 10%”, – додав Смолій.
Нагадаємо, “Європейська Солідарність” вийшла на перше місце в рейтингу серед політичних партій.
Раніше у КМІС заявили, що якби президентські вибори відбулися у другій половині січня, Петро Порошенко і Володимир Зеленський знову б вийшли у другий тур.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.