Маємо звільняти свою землю, а не відводити війська – Петро Порошенко
Українська влада має боронити землю, а не відводити війська, тому що мир – це повернення суверенітету на окупованих територіях.
Про це п’ятий президент України Петро Порошенко написав у Facebook.
Порошенко зазначив, з якими він спілкувався під час поїздки на схід, хочуть миру, але не капітуляції. В умовах відведення військ мешканці прифронтових територій надзвичайно турбуються про безпеку.
“Спочатку війська відвели в Станиці Луганській, потім у Золотому, потім у Петрівському, потім відведуть по всій лінії фронту. Ми маємо звільняти свою землю, а не відводити війська. І мир це не просто коли не стріляють. Мир – це коли Україна повернула свій суверенітет на окупованих територіях”, – підкреслив Порошенко.
Зазначимо, ані Офіс президента Володимира Зеленського, ані він особисто не прокоментували початок розведення у Петрівському.
Нагадаємо, сьогодні, 9 листопада, о 12:20 почалося розведення сил в районі населених пунктів Богданівка та Петрівське.
Волонтер, голова Благодійного фонду “Мир і КО” Мирослав Гай вчора в ефірі “Прямого” зазначив, що Україна та ОБСЄ не мають можливості перевірити, чи бойовики відвели війська у зазначених місцях на Донбасі.
Нагадаємо, ватажки бойовиків прокоментували заяву тимчасового повіреного у справах США в Україні Вільяма Тейлора про те, що після розведення військ в районі Петрівського в зону зможуть зайти українська поліція і Нацгвардія.
Також проросійські бойовики 8 листопада відмовилися підтвердити розведення сил і засобів на ділянці біля Богданівки і Петрівського.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.