Майже тисяча гранат та 100 кг вибухівки за три місяці вилучила поліція
З березня по травень 2018 року під час спецзаходів з протидії незаконного обігу зброї
та боєприпасів Національна поліція вилучила близько 950 гранат та 100 кг вибухівки.
Про це заявив перший заступник голови Нацполіції, начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін, передає прес-служба відомства.
“За цей час відкрито 2,3 тисячі кримінальних правопорушень за фактами незаконного обігу зброї, 1356 особам вже повідомлено про підозру у скоєнні таких злочинів. Вилучено тисячу одиниць вогнепальної зброї, 947 гранат, 152 вибухових пристрої, 107 тисяч набоїв та 98 кг вибухових речовин”, — повідомив Аброськін.
Від додав, що головним “фільтром” з попередження витоку зброї залишаються блокпости, а також перевірки на залізничних та автовокзалах. Зокрема, це стосується Донецької та Луганської областей, а також суміжних із ними — Харківської, Дніпропетровської та Запорізької.
До виявлення та припинення незаконного обігу зброї залучені майже всі служби поліції. Найбільша кількість виявлених фактів припадає на карний розшук та підрозділ превенції. Водночас важливим є залучення кінологічної служби. Так, за період спецзаходів завдяки службовим собакам встановлено 50 фактів незаконного поводження зі зброєю та вибухівкою.
Всього ж за п’ять місяців року поліція виявила близько 3,5 тисяч фактів незаконного обігу вогнепальної зброї та вибухонебезпечних предметів.
Нагадаємо, у 39-річного вінничанина поліція вилучила гранати РГД-5. За словами чоловіка боєприпаси він знайшов біля смітника.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.