Метою було не стати депутатом, а служити людям – Миколаєнко про Катерину Гандзюк
Загибла активістка Катерина Гандзюк стала депутатом, аби допомогати людям.
Про це в ток-шоу “Прямий ефір” на “Прямому” заявив голова Херсонської міської ради Володимир Миколаєнко.
“Коли вона приймала присягу у міській раді, для неї не було ціллю стати депутатом, або якимсь чиновником. Вона прийшла на цю присягу у цій вишиванці, якщо подивитись нижче – вона в подертих шортах у шльопанцях на босу ногу, бо для неї метою було не стати депутатом, які приходять у костюмах за 2 тисячі доларів, а для того, щоб служити людям, іншої мети у неї не було”, – сказав Миколаєнко.
Нагадаємо, 4 листопада стало відомо про те, що померла радниця міськголови Херсона Катерина Гандзюк.
Раніше “Прямий” повідомляв, що у серпні на херсонську чиновницю Катерину Гандзюк було здійснено напад, жінку облили сірчаною кислотою.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.