Суспільство

Метою було не стати депутатом, а служити людям – Миколаєнко про Катерину Гандзюк

Метою було не стати депутатом, а служити людям – Миколаєнко про Катерину Гандзюк

Загибла активістка Катерина Гандзюк стала депутатом, аби допомогати людям.

Про це в ток-шоу “Прямий ефір” на “Прямому” заявив голова Херсонської міської ради Володимир Миколаєнко.

“Коли вона приймала присягу у міській раді, для неї не було ціллю стати депутатом, або якимсь чиновником. Вона прийшла на цю присягу у цій вишиванці, якщо подивитись нижче – вона в подертих шортах у шльопанцях на босу ногу, бо для неї метою було не стати депутатом, які приходять у костюмах за 2 тисячі доларів, а для того, щоб служити людям, іншої мети у неї не було”, – сказав Миколаєнко.

Нагадаємо, 4 листопада стало відомо про те, що померла радниця міськголови Херсона Катерина Гандзюк.

Раніше “Прямий” повідомляв, що  у серпні на херсонську чиновницю Катерину Гандзюк було здійснено напад, жінку облили сірчаною кислотою.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.