Ми були в захваті – українці поділилися враженнями від параду на честь Дня Незалежності України
“Прямий” поспілкувався із українцями – глядачами параду та розпитав їх про враження та перші відчуття.
“Ми були в захваті, особливо від авіації”, – говорять вражені парадом українці.
Кореспондент “Прямого” Ольга Кравченко розповіла, як відбувався парад.
“Дуже красива техніка, дуже багато літаків. До речі, коли почала їхати техніка, то здавалося, що немає їй кінця-краю: 250 одиниць військової техніки, вона дійсно новітня, дійсно дуже сучасна і нова”, – сказала кореспондент.
Також на параді грав оркестр, крокували різні підрозділи ЗСУ, СБУ, нацгвардійці, курсанти. Уперше в історії України на параді був жіночий батальйон – це курсантки військового інституту Київського національного університеті імені Тараса Шевченка.
А також звучав марш, який був написаний ще українськими націоналістами на початку ХХ століття.
Дуже важливою була промова президента.
Президент виступив із промовою та наголосив, що тепер в Україні є нове бойове вітання “Слава Україні! Героям слава!”.
“Сьогодні ми його чули неодноразово. І тепер президент України сказав, що закріпить це нове бойове гасло на офіційному рівні і внесе до Верховної Ради відповідний законопроект”, – наголосила Кравченко.
Раніше “Прямий” повідомляв, що 24 серпня, Україна святкує День Незалежності. Цьогоріч нашій країні виповнюється 27 років.
Читайте також: новітня техніка, влучна зброя та справжні воїни: трансляція параду на честь 27-ої річниці Дня Незалежності України.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.