Новини

Ми були в захваті – українці поділилися враженнями від параду на честь Дня Незалежності України

Ми були в захваті – українці поділилися враженнями від параду на честь Дня Незалежності України

“Прямий” поспілкувався із українцями – глядачами параду та розпитав їх про враження та перші відчуття.

“Ми були в захваті, особливо від авіації”, – говорять вражені парадом українці.

Кореспондент “Прямого” Ольга Кравченко розповіла, як відбувався парад.

“Дуже красива техніка, дуже багато літаків. До речі, коли почала їхати техніка, то здавалося, що немає їй кінця-краю: 250 одиниць військової техніки, вона дійсно новітня, дійсно дуже сучасна і нова”, – сказала кореспондент.

Також на параді грав оркестр, крокували різні підрозділи ЗСУ, СБУ, нацгвардійці, курсанти. Уперше в історії України на параді був жіночий батальйон – це курсантки військового інституту Київського національного університеті імені Тараса Шевченка.

А також звучав марш, який був написаний ще українськими націоналістами на початку ХХ століття.

Дуже важливою була промова президента.

Президент виступив із промовою та наголосив, що тепер в Україні є нове бойове вітання “Слава Україні! Героям слава!”.

“Сьогодні ми його чули неодноразово. І тепер президент України сказав, що закріпить це нове бойове гасло на офіційному рівні і внесе до Верховної Ради відповідний законопроект”, – наголосила Кравченко.

Раніше “Прямий” повідомляв, що 24 серпня, Україна святкує День Незалежності. Цьогоріч нашій країні виповнюється 27 років.

Читайте також: новітня техніка, влучна зброя та справжні воїни: трансляція параду на честь 27-ої річниці Дня Незалежності України.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.