Без категорії

Ми ніколи не зрадимо Донбас та людей, які живуть в містах і селах Донецької і Луганської областей – Геращенко

Ми ніколи не зрадимо Донбас та людей, які живуть в містах і селах Донецької і Луганської областей – Геращенко

Українська влада ніколи не зрадить Донбас  та людей, які мешкають у Донецькій і Луганській областях.

На цьому, під час робочої поїздки до Донецької області, наголосила перший заступник голови ВР Ірина Геращенко.

“В Мінській групі ми працюємо в дуже тісному контакті з військово– цивільними адміністраціями.  І завжди дуже чутливо сприймаємо  їх запити,  їх сигнали  відносно потреб гуманітарних, безпекових , які треба обговорити на групах, щоб була можливість розпочати та проводити  ті чи інші ремонтні роботи у населених пунктах, які постраждали”,- зауважила політик.

Також вона додала: “Кілька разів нам вдавалося домовитися, щоб СММ ОБСЄ взяло на себе таку особливу роботу – моніторити безпекову ситуацію в тому чи іншому місті, населеному пункті, біля якогось об’єкту, щоб провести там ремонтні роботи”.

“Після сьогоднішнього відвідування Красногорівки, як завжди після відвідування Донбасу, я підніму на гуманітарній групі у Мінську питання нагальних потреб міста і передам прохання на економічну і безпекову підгрупу. Очікую листів від місцевої влади, що є необхідність завершення ремонту газопроводу , для підключення до газу цього населеного пункту, що потрібно  посилити тут безпеку,  і тоді будемо апелювати до СММ ОБСЄ , до РФ, щоб вони застосували весь свій вплив на бойовиків, щоб можна було провести цей ремонт. Обов’язково це питання ми піднімемо 27-го березня в Мінську і, власне, це і є завжди метою моїх поїздок на Донбас і такого спілкування – зрозуміти, що тут відбувається. І можливо комусь в Києві ці питання здаються маленькими, але вони є дуже важливими для конкретного міста, для конкретної вулиці, від вирішення яких може виграти дуже багато людей”,- підкреслила політик.

“Хочу вкотре сказати, ми ніколи не зрадимо Донбас, ніколи не зрадимо людей, які живуть в  містах і селах Донецької, Луганської областей. Ми за відновлення миру не шляхом капітуляції, а шляхом посилення української армії і через перемогу, через повернення Донецька і Луганська”, – наголосила Ірина Геращенко.

Раніше представник України в гуманітарній підгрупі в Тристоронній контактній групі у Мінську Ірина Геращенко заявила, що Російська Федерація знову свідомо зриває роботу гуманітарної групи заявами, що Росія не є учасником і стороною конфлікту на Донбасі.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.