Новини

Ми поставили Зеленському чіткі “червоні лінії” – Батрин про лист “Ні капітуляції!”

Ми поставили Зеленському чіткі “червоні лінії” – Батрин про лист “Ні капітуляції!”

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2138848699492606&set=t.100001024901944&type=3&theater

У відкритому листі президенту України Володимиру Зеленському прописані десять пунктів, які є своєрідними “червоними лініями”, відступ від яких свідчитиме про втрату державного суверенітету.

Про це “Прямому” розповів один з підписантів відкритого листа “Ні капітуляції!”, керівник ГО “Відкрита Україна” Станіслав Батрин.

“Складається враження, що керівництво країни, відучи перемовини з агресором не володіє всією повнотою картини того, яку мету переслідує агресор, а саме – знищення України як держави. Усвідомлення цього дозволяє зрозуміти, що жодні мирні плани Штайнмаєра не є в інтересах нашої країни”, – сказав він.

Батрин також зазначив, що на його думку Зеленський діє не так, як того вимагає Конституція, а також не є підзвітним українському народу.

“У відкритому листі проводяться “червоні лінії” у вигляді десяти чітких пунктів. Якщо будуть відступи за межі цих пунктів, то це свідчитиме про втрату державного суверенітету України”, – наголосив громадський діяч.

Нагадаємо, відомі громадські діячі написали відкритий лист до Зеленського під назвою “Ні капітуляції за “формулою Штайнмаєра”.

Читайте також: Зеленський має усвідомити, де він знаходиться і хто його ворог – Кабакаєв про відкритий лист “Ні капітуляці!”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.