Новини

Евакуація українців з Уханя є черговим провалом Зеленського – Княжицький

Евакуація українців з Уханя є черговим провалом Зеленського – Княжицький

Уряд президента Володимира Зеленського продемонстрував повну неготовність до вирішення проблеми з евакуацією українців з китайського Уханя, а сам Зеленський зганьбився цинічними та образливими заявами щодо наших співгромадян, яких держава зобов’язана забрати з епіцентру поширення коронавірусу.

Про це депутат фракції “Європейської Солідарності” Микола Княжицький повідомив у себе в Facebook.

“Українців з Китаю потрібно було давно забрати. І те, що влада на стільки часу покинула там людей напризволяще – ганьба”, – наголосив депутат.

“Ганьба, що влада чітко і прозоро не показала, де наші евакуйовані громадяни зможуть пробути два карантинні тижні і у яких умовах”, – підкреслив представник “Європейської Солідарності”.

Він також назвав ганьбою те, що влада не заспокоїла мешканців міст і сіл, де перебуватимуть евакуйовані. “А заспокоїти потрібно було якісною підготовкою і чесною інформацією про це”, – додав Микола Княжицький.

Депутат також підкреслив: “Ще більша ганьба – заява Зеленського про те, що поселить евакуйованих в особняках якихось своїх політичних опонентів”.

“Евакуйовані – це не хворі на проказу раби, якими можна лякати українців і обіцяти їх як худобу кудись поселяти. Це такі ж українці з почуттям гідності і бажанням захисту від власної держави. І евакуйованих, і мешканців областей, куди їх доправлять, лякають не так віруси, як нефаховість, цинізм і безпорадність влади. Бо це справді страшно” – зазначив депутат.

Нагадаємо, літак авіакомпанії SkyUp, яким з Китая до України будуть евакуйовані 49 українців і близько 25 іноземців, вилетів із Києва о 02:50.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський під час брифінгу за підсумками засідання РНБО, присвяченого ескалації конфлікту на Донбасі, почав говорити про ситуацію з коронавірусом.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.