Міні-аквапарк, три сауни та мюслі на сніданок: як проходить навчання “Слуг народу” у Трускавці
Майбутні народні депутати України від “Слуги народу” проходять навчання у комплексі відпочинку у Трускавці.
Кореспондент “Прямого” поспілкувалась з працівниками готельного комплексу та дізналась, чим займаються майбутні депутати.
Побачили не так багато, але трохи побачили. Знаємо, що сьогодні у депутатів, майбутніх депутатів, третій день навчання у школі. Сьогодні вони вивчають макро-економіку та бізнес-стратегію. Також нам розказав один з майбутніх депутатів про те, що їм ввечері буде читати лекцію Віктор Пендзин. І зазначу, що сьогодні ми нарешті маємо змогу працювати у лобі готелю. А ось про сам готель та які можливості є в депутатів, що тут робити, ми наразі поспілкуємось з фахівцем з гостинності пані Анною.
Вітаю пані Анно, розкажіть, що депутати майбутні окрім начвчання можуть тут робити? Які в них є можливості?
– Доброго дня. Ми зараз знаходимось на території – це біля нашого житлового приміщення, в нашому комплексі є великий гарний СПА-центр, який вміщає басейн 500 м кв, а також три сауни: фінська, римська та турецька парна хамам. Також є спортзал. Це все входить в вартість проживання для гостей нашого комплексу. Також в нас на території є відкритий басейн, це міні-аквапарк, де гості також можуть відпочивати в літній період. Крім басейну, СПА-центру в нас є ще розважальний комплекс. Це боулінг, більярд та невеликий кінотеатр.
То скажіть вже, цікавить глядачів та нас, чи бачили ви як майбутній депутат від “Слуги народу” розважаються, ми знаємо, що навчаються вони з 9 години ранку до 10 вечора, але ж можливо все ж таки розважаються. Бачили чи ні?
– Ви знаєте, ми працюємо на рецепції центральній і ми бачимо тільки коли вони переходять у конференц-зал на навчання, або йдуть в ресторан на обід або вечерю чи сніданок. Щодо нас, то вони користуються нашими послугами, такими як інформація, роздрукувати, надіслати чи отримати e-mail. Я не можу вам чітко сказати де саме ходять наші обранці.
Але ви мабуть точно можете сказати чим годують майбутніх депутатів?
– Всі наші гості, а також наші обранці харчуються в ресторані шведської лінії. Снідають, обідають та вечеряють. На сніданок в них звичайний сніданок. Там це гарячі якісь страви, можливо йогурти, якісь мюслі. А от обід та вечеря в них трошки різноманітніші. Там вже м’ясо, риба.
А можливо щось ексклюзивне, екзотичне є?
– Ну у нас, я також зараз вам не можу сказати, що саме готують наші кухарі на вечерю. Але досить цікава в нас кухня. Ну в нас звичайно європейська кухня, але досить цікаві страви готують.
А от ми ще бачили як народні обранці їздять на електронних роверах. Чи це платно, чи це безкоштовно?
– Так, звичайно, наші гості можуть брати на прокат машинки або електро-скутери. Це йде за додаткову плату та не входить в вартість проживання.
І ось скажіть, народні обранці від “Слуги народу” заселили весь готель? Тобто усі номери зайняті ними чі є інші гості наразі?
– Наразі є й інші гості. Народні обранці проживають, але окрім них є також наші постійні гості. І гості, які вперше приїхали до нас. Вони відпочивають. Хтось відпочиває, хтось працює. Ось так йде наша робота.
“І ми продовжуємо працювати, виконувати нашу роботу. Тобто спілкуватися з майбутніми депутатами. Як вже назвала я – це “готельні кулуари”. Можна сказати, що у майбутніх народних депутатів 9-го скликання є такий курс молодого бійця, як спілкуватися з журналістами. До речі на вчора і позавчора їм це викладали. Як боротися з чорним піаром, як боротися з провокаціями, та як все-таки спілкуватися зі ЗМІ. З нами в принципі спілкуються охоче, проте не всі. Але ми розуміємо, не тиснемо. Хто хоче спілкується. Тому що поки що вони ще не є народними депутатами. Верховна Рада має зібратися до 9 вересня цього року. Ми лишаємось тут, аби відслідковувати усе, що відбувається з майбутнімі депутатами та їхнім навчанням”, – розповіла журналіст.
Нагадаємо, у Київській школі економіки проведуть освітній курс для членів фракції “Слуга народу”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.