Міністр оборони США вперше від початку війни провів переговори з російьким колегою
Міністр оборони США Ллойд Остін вперше з початку війни в Україні провів переговори зі своїм російським колегою Сергієм Шойгу. Глава Пентагону закликав його негайно припинити бойові дії.
Про це повідомляє пресслужба Пентагону.
“13 травня Ллойд Остін вперше з 18 лютого поговорив з Сергієм Шойгу”, – йдеться в повідомленні.
В ході бесіди глава Міноборони США закликав до негайного припинення вогню в Україні. Остін також підкреслив важливість збереження ліній зв’язку.
Нагадаємо, 24 лютого Президент РФ Володимир Путін оголосив війну Україні та розпочав масштабне вторгнення. По низці українських міст були завдані ракетні удари, атаковані військові об’єкти Збройних сил України.
Після цього Верховна Рада запровадила воєнний стан в Україні. У зв’язку з чим президент України Володимир Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію та утворив Ставку Верховного головнокомандувача.
До слова, у деяких областях України запровадили комендантську годину, як вимушений крок в умовах війни.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.