Міністра освіти Новосад призначили на ще одну посаду в Кабміні
facebook.com/pg/UAMON
16 жовтня Кабінет міністрів України затвердив новий склад адміністративного комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій, в якому буде працювати міністр освіти Анна Новосад.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти України.
Як зазначається, на засіданні Кабміну були затверджені посади у відомстві. Адмінкомітет за посадою очолила Новосад. До нього також увійшли представники міністерств та інших відомств, Обласних держадміністрацій, Київської міськдержадміністрації, ВУЗів, Національної академії наук та галузевих академій. Загалом Адмінкомітет нараховує 24 людини.
“Нацрада складається з двох комітетів – Наукового та Адміністративного, кожен з яких має однакову кількість членів. У Науковий комітет входять провідні українські вчені, він оновлюється кожні два роки. Адмінкомітет формується з представників ЦОВВ та профільних установ, які мають безпосередній вплив на прийняття рішень у сфері науки, а також регіональних держадміністрацій, на території яких є значний науковий потенціал. Оскільки склад уряду та інших органів влади було оновлено, то ми повинні були відновити і склад Адмінкомітету”, – сказала очільниця МОН.
Перше засідання Нацради під головуванням прем’єр-міністра Олексія Гончарука планується на початок листопада.
Нагадаємо, у МОН розповіли, чи зменшиться держфінансування вишів.
Читайте також: З вересня 2020 року російськомовні школи перейдуть на українську – Новосад.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.