Міністри наклали у штани, бо бояться Коломойського – Івасюк
Міністри кабінету міністрів бояться олігарха Ігоря Коломойського.
Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат першого скликання Валерій Івасюк.
“Міністри наклали в штани, вони бояться Коломойського. Ми побачили, хто формує українську владу, або її частину. Я думаю, що на певний час чудова пісня “Горіла сосна, палала”, буде вилучена з репертуару цього чудового хору. Але нависла небезпека над існуванням хору імені Верьовки”, – заявив він.
“Те, що заявила заступниця міністра культури з приводу того, що чи варто фінансувати з бюджету хору «імені Верьовки» – це те, чого домагався Коломойський. Вперше Коломойський до своїх паскудств залучив те, що уособлює українську націю – це великий академічний хор імені Верьовки”, – додав Івасюк.
Міністр економічного розвитку і торгівлі Тимофій Милованов відреагував на Коломойсьского про його дебілізм, сказавши: “Я цього не приховую, що я дебіл. Я жартую. Я думаю, що скандал вичерпаний, бо висловились усі…”
Раніше “кварталівці” в ефірі від 19 жовтня разом із хором імені Григорія Верьовки виконали пісню “Горіла хата”. Там, зокрема, є такі слова: “Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала”, “хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Валерича”, “хата згоріла від стида”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.