Війна

Міноборони Росії підтвердило виведення окупаційних військ з Лиману

Міноборони Росії підтвердило виведення окупаційних військ з Лиману

Міністерство оборони Росії заявило, що російські окупанти відступили з міста Лиман у Донецькій області через загрозу оточення.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

“У зв’язку зі створенням загрози оточення союзні війська були відведені з населеного пункту Червоний Лиман (перейменовано у Лиман, – ред.) на більш вигідні рубежі”, – стверджують у міноборони РФ.

Раніше у Східному угрупованні військ ЗСУ підтвердили, що українські військові увійшли до Лиману, але зауважили, що у місті точаться бої.

Раніше українські захисники підняли український прапор на в’їзді в Лиман.

Нагадаємо, лише нещодавно в Східному угрупуванні військ підтвердили, що ЗСУ звільнили п’ять населених пунктів поблизу Лимана, а саме: Ямпіль, Новоселівку, Шандриголове, Дробишеве та Ставки та повідомили, що російське угруповування в районі Лиману оточене.

Раніше з’явилося відео ймовірної втечі окупантів на Лиманському напрямку.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.