Політика

Міноборони США надасть Україні другу частину допомоги на 150 мільйонів доларів

Міноборони США надасть Україні другу частину допомоги на 150 мільйонів доларів

Міністерство оборона США затвердило другу частину безпекової допомоги Україні в розмірі 150 мільйонів доларів.

Про це йдеться на сайті американського оборонного відомства.

“Міністерство оборони оголошує про новий пакет в розмірі 150 мільйонів доларів в рамках Ініціативи зі сприяння безпеці України (USAI), який включає навчання обладнання та консультативні послуги, щоб допомогти українським силам зберегти територіальну цілісність країни, захистити її кордони та поліпшити взаємодію з НАТО”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Володимир Зеленський та президент США Джо Байден зустрінуться в кінці липня у Вашингтоні.

Раніше у США заявили, що продовжать роботу з надання Україні допомоги у сфері безпеки, необхідної їй для захисту, включаючи летальну зброю.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.