Міноборони США надасть Україні другу частину допомоги на 150 мільйонів доларів
Міністерство оборона США затвердило другу частину безпекової допомоги Україні в розмірі 150 мільйонів доларів.
Про це йдеться на сайті американського оборонного відомства.
“Міністерство оборони оголошує про новий пакет в розмірі 150 мільйонів доларів в рамках Ініціативи зі сприяння безпеці України (USAI), який включає навчання обладнання та консультативні послуги, щоб допомогти українським силам зберегти територіальну цілісність країни, захистити її кордони та поліпшити взаємодію з НАТО”, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, Володимир Зеленський та президент США Джо Байден зустрінуться в кінці липня у Вашингтоні.
Раніше у США заявили, що продовжать роботу з надання Україні допомоги у сфері безпеки, необхідної їй для захисту, включаючи летальну зброю.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.