Місто Васильків під Києвом обстріляли балістичними та крилатими ракетами: горить нафтобаза
По місту Василькову Київської області російські війська випустили крилаті та балістичні ракети.
Про це повідомив радник міністра закордонних справ України Антон Геращенко.
За словами мера Василькова Наталії Баласинович, внаслідок обстрілу загорілась нафтобаза. “Шановна Васильківська громадо! Ви бачите всі зараз, що відбувається. Бачите вогонь. Це, на жаль, горить нафтобаза на Крючках”, — повідомила вона.
Як повідомляють очевидці, пожежу видно навіть з центру Києва.
Зарево над Києвом — вид з боку Теремків. Вибухи над столицею тривають
Відео журналістки Громадського радіо, зняте о 00:49
Glow over Kyiv — view from the Teremky (southern part of the city). Explosions over the capital continue
Video from Hromadske Radio’s journalist pic.twitter.com/OFbUgkeTiR
— Громадське радіо (@HromadskeRadio) February 26, 2022
У мережі також з’явилось відео з Василькова.
Нагадаємо, вчора вночі у Василькові йшов запеклий бій, російські окупанти намагались захопити аеропорт.
Як повідомлялося, біля Василькова українські війська збили Іл-76 з російськими десантниками.
Вранці 27 лютого українські військові та тероборона вибили російський десант з Василькова.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.