Під Васильковим збили Іл-76 з російськими десантниками
Українська протиповітряна оборона збила ворожий Іл-76 з російськими десантниками біля Василькова Київської області.
Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.
“Наші Сили ППО збили ІЛ-76 з ворожим десантом в районі Василькова. Це помста за Луганськ 2014. Смерть ворогам!”, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, раніше українські військові льотчики збили російський штурмовик Су-25 під Калинівкою у Вінницькій області.
Крім того, як повідомив представник України у Парламентській асамблеї НАТО Єгор Чернєв, під Васильковом було збито ще два російських гелікоптери та один винищувач.

25 лютого відбито атаку російського десанту неподалік Одеси.
Як відомо, у Києві, Дніпрі та Харкові пролунали потужні вибухи після того, як президент Російської Федерації Володимир Путін оголосив про військову операцію в Україні.
Після цього Верховна Рада запровадила воєнний стан в Україні. У зв’язку з чим президент України Володимир Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію та утворив Ставку Верховного головнокомандувача.
До слова, у деяких областях України запровадили комендантську годину як вимушений крок в умовах війни.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.