Монетизація субсидій: Рева розповів про санкції у разі несплати за комунальні послуги
У разі несплати за комунальні послуги отримувачем субсидії управління соціального захисту населення призупинятиме адресну допомогу.
Про це в ефірі “Прямого” в ток-шоу “Ехо України” повідомив міністр соціальної політики України Андрій Рева.
“Звичайно, можна отримати субсидію і проїсти її. Ми не можемо проконтролювати кожну людину, яка отримає гроші. Це відповідальність кожного. Але є одна річ, яку я хотів би, щоб всі пам’ятали. Її можна проїсти один раз. Далі, якщо ви не заплатите, вам просто наступної не дадуть. Це цільова допомога”, – наголосив міністр.
“Кожне підприємство, яке надає комунальні послуги, воно має свою клієнтську базу. І, відповідно, у них є своя бухгалтерія. Люди мене можуть поправити, якщо я щось скажу не так. Але ви знаєте, що таке не заплатити за електроенергію протягом місяця. До вас одразу прийде контролер і задасть певні питання. Те саме стосується газу. А це основні, скажімо так, проплати. Тобто в даному випадку підприємства, які надають послуги, вони обов’язково людей відвідають, повідомлять і з’ясують, в чому проблема. Якщо вони побачили, що людині дали гроші, в неї все нормально, а вона не заплатила, то вони тоді інформують управління соціального захисту населення, і управління припиняє цю виплату, поки ти не заплатиш, не розрахуєшся. От і все”, – додав Рева.
Раніше президент Петро Порошенко під час виступу на Раді регіонального розвитку Київщини наголосив, що монетизація субсидій та індексація пенсій є початком ефективних кроків у боротьбі з бідністю.
Нагадаємо, міністр соціальної політики Андрій Рева під час наради щодо запровадження монетизації субсидій назвав нові правила отримання субсидій для пенсіонерів.
Президент Петро Порошенко заявив про впровадження монетизації субсидій для того аби підвищити соціальний захист малозабезпеченого населення України.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МОНЕТИЗАЦІЯ СУБСИДІЙ: У МІНСОЦПОЛІТИКИ ПОЯСНИЛИ, ЯК ЦЕ ПРАЦЮВАТИМЕ
В уряді зробили важливе уточнення щодо монетизації субсидій. Тобто не потрібно особисто йти в “Ощадбанк” і відкривати рахунок для монетизації субсидій.
Раніше в уряді пояснили, що краще використовувати під час опалювального сезону: субсидію чи пільгу.
Читайте також: Монетизація пільг та субсидій: 5 головних запитань.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.