Новини

МОЗ дозволив сімейним лікарям укладати більшу кількість договорів з пацієнтами

МОЗ дозволив сімейним лікарям укладати більшу кількість договорів з пацієнтами

З 10 січня 2019 року лікарі матимуть технічну можливість укладати декларації понад оптимальну кількість.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я з посиланням на ДП “Електронне Здоров`я”

“Маємо хорошу новину: відтепер з’явилася технічна можливість укладати декларації з лікарями первинної медичної допомоги понад рекомендовану кількість, затверджену МОЗ. Нагадаємо, оптимальний обсяг практики для терапевта – 2000 декларацій, для сімейного лікаря – 1800, для педіатра – 900. Оптимальний обсяг практики – кількість пацієнтів, яка з одного боку – дозволить пацієнту отримати якісні медичні послуги, а з іншого – забезпечить лікарю гідну оплату його роботи”, – зазначається у повідомленні.

Також зазначається, що “для декларацій понад оптимальний обсяг як інструмент балансу вводяться коригувальні коефіцієнти.

Так, згідно тарифам, затверджених Національною службою здоров’я України, якщо рекомендований ліміт пацієнтів перевищено до 10%, то обслуговування пацієнтів буде оплачуватись за тарифом 370 грн/рік на людину. При цьому вікові коефіцієнти не застосовуватимуться. Якщо ж рекомендований ліміт перевищуватиме оптимальний більше 10%, то вони також будуть оплачуватись за тарифом 370 грн/рік на людину з урахуванням понижувальних коефіцієнтів, прийнятих НСЗУ.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.