Мультсеріал “Південний Парк” продовжили на три сезони
Фото: Instagram
Гумористичний мультсеріал “Південний парк” (South Park), показ якого раніше закликали скасувати його творці, продовжили відразу на три сезони.
Як повідомляє Entertainment Weekly, автори шоу Метт Стоун і Трей Паркер вже пожартували, що їх спроби довести своє дітище до закриття провалилися.
Головними героями “Південного парку” є п’ятеро учнів молодших класів – Картман, Стен, Кайл, Баттерс і Кенні. Серіал заснований на чорному гуморі і неполіткоректних жартах, тому вважається мультфільмом для дорослих. Шоу отримало п’ять премій “Еммі” і престижну Peabody Award як “найяскравіша, політично некоректна телевізійна передача”. У 1999 році вийшов повнометражний фільм за мотивами “Південного парку” – “Південний парк: великий, довгий, необрізаний” (в іншому перекладі “більше, довше і без купюр”). Пісня Blame Canada з цього фільму номінувалася на “Оскар”.
На початку серпня в мережі з’явилася інформація, що компанія Disney взялася за зйомки ремейку культового мультфільму “Леді і Бродяга” 1955 року. Згодом на YouTube-каналі з’явився перший офіційний трейлер нової картини.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.