МВС відновило роботу сервісних центрів після масштабного технічного збою
МВФ
В Україні після технічного збою у Національній автоматизованій інформаційній системі (НАІС) МВС відновилась робота.
Про це повідомляє Головний сервісний центр МВС.
Наразі роботу системи відновлено, але в центрі зазначили, що вона працювала з перебоями понад чотири доби.
“Станом на 15:00 26 грудня роботу Національної автоматизованої інформаційної системи (НАІС) МВС України відновлено” – зазначили в повідомлені.
Зазначається, що серед послуг, були недоступні: реєстрація/перереєстрація транспортних засобів; видача посвідчення водія на право керування транспортними засобами; обмін та заміна посвідчення водія на право керування транспортними засобами; видача свідоцтва про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.