Стрічка новин

МВС відновило роботу сервісних центрів після масштабного технічного збою

МВС відновило роботу сервісних центрів після масштабного технічного збою

МВФ

В Україні після технічного збою у Національній автоматизованій інформаційній системі (НАІС) МВС відновилась робота.

Про це повідомляє Головний сервісний центр МВС.

Наразі роботу системи відновлено, але в центрі зазначили, що вона працювала з перебоями понад чотири доби.

“Станом на 15:00 26 грудня роботу Національної автоматизованої інформаційної системи (НАІС) МВС України відновлено” – зазначили в повідомлені.

Зазначається, що серед послуг, були недоступні: реєстрація/перереєстрація транспортних засобів; видача посвідчення водія на право керування транспортними засобами; обмін та заміна посвідчення водія на право керування транспортними засобами; видача свідоцтва про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів.

Нагадаємо, що міністерство внутрішніх справ найближчим часом внесе до Верховної ради законопроекти про посилення відповідальності водіїв за наїзди на людей, які призводять до травм або загибелі.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.