МВС встановило особи 45 катів та 166 в’язнів концтабору “Ізоляція”
Фото: Facebook
У Міністерстві внутрішніх справ заявили, що встановили 45 учасників терористичного угрупування “ДНР”, які катували полонених на території незаконної в’язниці “Ізоляція”.
У вересні до суду спрямували документи щодо восьми воєнних злочинців.

“Понад рік слідчі у взаємодії з міграційною поліцією розслідують жахливі злочини “Палича” проти людей. Правоохоронці провели допити потерпілих, впізнання ними своїх катів та встановили 45 учасників цієї організованої злочинної групи. У вересні цього року щодо восьми воєнних злочинців матеріали передані в суд для заочного засудження”, – відзвітував очільник МВС Денис Монастирський.
За словами керівника донецької поліції Артема Кисько, нині встановлено 166 потерпілих, які перебували у цій тюрмі. Серед них журналісти, прикордонники, співробітники міграційної служби, СБУ та Збройних сил.
Також були встановлені так звані “прокуратури”, “слідчі”, “оперативники МГБ ДНР” і “суддів” з-поміж бойовиків, які причетні до катувань і знущань з українців, яких запроторювали до “Ізоляції”.
Правоохоронці затримали у Києві Палича – керівника донецької катівні “Ізоляція”. Дениса Куліковського.
Раніше стало відомо, що правоохоронці мають інформацію щодо 70 учасників незаконних збройних формувань, які можуть бути причетні до злочинів в підпільній в’язниці окупантів “Ізоляція”.
Як відомо, колишній полонений Станіслав Асєєв опублікував фото в’язниці в “ДНР”, де тримають українських бранців.
Натомість в Офісі генерального прокурора заявили, що у справі щодо злочинів, вчинених у катівні терористів – тюрмі “Ізоляція”, загалом проходять до 50 фігурантів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.