МЗС України відреагувало на висилку дипломата з Росії
Фото: Facebook
У відповідь на дії Російської Федерації Україна найближчим часом дзеркально вишле російського дипломата.
Про це заявив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко, повідомляє РБК-Україна.
За його словами, заява МЗС Росії про висилку співробітника посольства України є черговою провокацією.
“Оголошення дипломата посольства України в Москві “persona non grata” позбавлене логіки, не має під собою ніяких причин. Таке рішення тільки підтверджує обраний РФ курс на подальше загострення з Україною”, – підкреслив речник МЗС.
“Відповідь нашої держави на цю провокацію не забариться. Найближчим часом МЗС оголосить за принципом взаємності про висилку російського дипломата з території України”, – додав Ніколенко.
Нагадаємо, Російська Федерація висилає співробітника посольства України у Москві
Зазначимо, що 20 квітня Міністерство закордонних справ Росії висловило протест через висилку одного зі старших російських дипломатів посольства РФ у Києві та попередило про підготовку “симетричних заходів”.
Як повідомлялось 16 квітня російські правоохоронці затримали співробітника Генерального консульства України в Санкт-Петербурзі.
Натомість Україна вислала одного із радників посольства Російської Федерації в Києві.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.