Суспільство

МЗС України надіслала ноту протесту Росії

МЗС України надіслала ноту протесту Росії

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку з візитом делегації Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації до окупованого Росією Криму.

Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

У прес-службі заявили, що цей та інші подібні “візити” є подальшими кроками з легітимізації спроби незаконної анексії Криму.

“Саме руйнівна та безвідповідальна політика російської окупаційної влади протягом п’яти років призвела до істотного загострення економічних, соціальних, гуманітарних і екологічних проблем на півострові”, – йдеться у повідомленні.

МЗС заявил, що чергове відвідання російськими посадовими Криму є грубим порушенням російською стороною державного суверенітету України, міжнародного права, Статуту ООН, резолюцій Генеральної Асамблеї ООН.

“Міністерство закордонних справ України вчергове заявляє, що вся відповідальність за ці та інші міжнародно-протиправні діяння покладається на Російську Федерацію як державу-окупанта відповідно до норм міжнародного права. Міністерству закордонних справ Російської Федерації направлено ноту протесту”, – йдеться у заяву.

Раніше повідомлялось, що спікер Держдуми Російської Федерації хоче за допомогою європейських структур виставити Україні рахунок за перебування Криму в складі України.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.