На Донбасі до 3 млн людей ризикують залишитись без води – Черниш
У випадку зупинки фільтрувальних станцій до 3 млн. мешканців Донбасу можуть залишитись без води.
Про це на презентації результатів дослідження щодо екологічної ситуації на Донбасі повідомив міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш.
“У разі зупинення фільтрувальних станцій без води можуть залишитися Маріуполь, Донецьк, Горлівка, Макіївка, Єнакієве, Авдіївка, Торецьк, Волноваха. Загалом, до трьох мільйонів людей”, – сказав Черниш.
#Черниш: У разі зупинення фільтрувальних станцій без води можуть залишитися #Маріуполь, #Донецьк, #Горлівка, #Макіївка, #Єнакієве, #Авдіївка, #Торецьк, #Волноваха. Загалом, до 3 млн людей.
— МТОТ (@mtot_gov_ua) 4 июня 2018 г.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.