Новини

На Донбасі окупанти обстріляли будинки мирних жителів

На Донбасі окупанти обстріляли будинки мирних жителів

Місцеві жителі повідомили спостерігачів української сторони СЦКК про те, що 9 грудня, близько 15 години під час обстрілу позицій Об’єднаних сил в районі селища Зайцеве, під вогонь стрілецької зброї та гранатометів найманців збройних формувань Російської Федерації потрапили будинки мирних мешканців Зайцеве-Північне (Жованка).

Про це повідомили в прес-службі ООС.

“Внаслідок влучання боєприпасів, випущених окупантами, зруйновано покрівлю житлового будинку. На щастя, під час обстрілу господарі будинку перебували у від’їзді. Під час проведення фотофіксації наслідків обстрілу спостерігачі української сторони СЦКК (спільний центр з контролю та координації – ред.)знайшли на горищі пошкодженого житлового будинку хвостовик від пострілу СПГ-9”, – йдеться у повідомленні.

У прес-центрі додають, що дії окупаційної адміністрації та збройних формувань Російської Федерації щодо обстрілів населених пунктів ставить під загрозу життя та здоров’я цивільного населення. Бойовики навмисно продовжують нищити житлові квартали населених пунктів, порушуючи усі норми міжнародного гуманітарного права.

Раніше “Прямий” повідомляв, що Місія Міжнародного комітету Червоного Хреста направила чергову партію гуманітарної допомоги на тимчасово окуповану територію Донбасу.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.