На Донбасі окупанти вбили військового медика під час евакуації загиблого українського воїна
На Донбасі у понеділок, 13 липня, російські найманці обстріляли трьох військовослужбовців, які здійснювали евакуацію тіла загиблого поблизу Зайцевого бійця Об’єднаних сил.
Про це повідомили у пресслужбі штабу ООС.
Внаслідок обстрілу зі стрілецької зброї, гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів загинув військовий медик. Ще одного військовослужбовця було поранено, один отримав бойове травмування.
Як розповіли в штабі, підконтрольні Кремлю бойовики, попри домовленості щодо евакуації та відповідне маркування, накрили групу українських військових вогнем зі стрілецької зброї. Останні були в декількох метрах від тіла полеглого бійця.
“Група відійшла, але військовий медик поспішив на допомогу пораненому. В цю мить противник знову почав обстріл з гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів”, — йдеться далі.
Наразі тіла загиблих та поранений воїн знаходяться на місці обстрілу. Українська сторона веде переговори з СММ ОБСЄ щодо їхньої евакуації.
Український військовий, тіло якого мали доставити на підконтрольну Україні територію, підірвався на невідомому вибуховому пристрої поблизу населеного пункту Зайцеве.
Нагадаємо, 13 червня незаконні збройні формування Російської Федерації на Донбасі 11 разів порушили режим припинення вогню, в результаті чого двоє українських військових загинули.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.