На Донбасі за добу окупанти вбили чотирьох осіб
Російські військові 12 травня обстріляли Донецьку область. Внаслідок цього загинуло 4 мирних мешканці.
Про це повідомляє голова Донецької ОВА Павло Кириленко.
Військові РФ вбили 2 цивільних у Новоселівці, 1 в Авдіївці та 1 у Лимані. Також ще 5 людей отримали поранення.
Голова ОВА зазначає, що наразі неможливо встановити точну кількість жертв у Маріуполі та Волновасі.
Нагадаємо, 24 лютого Президент РФ Володимир Путін оголосив війну Україні та розпочав масштабне вторгнення. По низці українських міст були завдані ракетні удари, атаковані військові об’єкти Збройних сил України.
Після цього Верховна Рада запровадила воєнний стан в Україні. У зв’язку з чим президент України Володимир Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію та утворив Ставку Верховного головнокомандувача.
До слова, у деяких областях України запровадили комендантську годину, як вимушений крок в умовах війни.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.