На Донбасі загинули двоє українських військових, шестеро поранені
Упродовж минулої доби, 14 червня, ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишалася складною, під час обстрілів загинули двоє українських військових.
Про це повідомляє прес-центр Операції об’єднаних сил.
Російсько-окупаційні війська 33 рази вдавалися до прицільного вогню по нашим позиціях, з яких 15 разів застосовували заборонені Мінськими домовленостями міномети калібрів 120 і 82мм та 5 разів артилерію калібру 122мм.
На Луганському напрямку бої не припиняються поблизу селищ Новотошківське та Оріхове. На Горлівському напрямку найактивніше бойові дії тривали в районах населених пунктів Троїцьке, Луганське та Південне. На Донецькому напрямку – в районах населених пунктів Авдіївка, Опитне, Новотроїцьке та Богданівка. На Маріупольському напрямку інтенсивні бої тривали в районах населених пунктів Водяне та Лебединське.
Підрозділи Об’єднаних сил надійно утримували рубежі, давали гідну відсіч ворогові та примусили його зупинити провокаційні обстріли.
Під час бойових дій минулої доби 2 військовослужбовця Об’єднаних сил загинули, 6 отримали поранення та були госпіталізовані.
За даними розвідки, упродовж 14 червня, 12 окупантів було знищено та 10 поранено.
Як повідомляв “Прямий”, ввечері 13 червня окупанти обстріляли прифронтове село Водяне, 71-річний пенсіонер отримав осколкове поранення.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.