Новини

На Донеччині почали бурити нові газові свердловини

На Донеччині почали бурити нові газові свердловини

У Донецькій області створять дві нові свердловини на Семиренківському родовищі. Це дозволить збільшити видобування газу.

Про це повідомляє ДТЕК Нафтогаз.

“Нафтогаз проводить буріння двох свердловин на Семиренківському родовищі і працює над будівництвом ряду ключових інфраструктурних об’єктів. Завдяки цим проектам планується збільшення обсягів видобутку газу і газового конденсату”, – ідеться в повідомленні.

Раніше “Прямий” повідомляв, що “Укрнафта” пробурить дві нові свердловини на Львівщині та Сумщині.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.