Новини

На Донеччині російські окупанти обстріляли сім міст, є загиблі

У Донецькій області російські окупанти обстріляли сім населених пунктів. Внаслідок цього є загиблі, поранені мирні жителі, серед яких діти.

Про це повідомляє поліція Донецької області.

Повідомляється, що під вогнем окупантів перебували Маріуполь, Авдіївка, Торецьк, Красногорівка, Мар’їнка, Георгіївка, Шуми.

Також правоохоронці зазначили, що війська РФ обстрілювали міста з реактивних систем залпового вогню Град, танків, артилерійських установок, стрілецької зброї.

До того ж внаслідок ударів пошкоджені житлові будинки, школа, дитсадок.

Правоохоронці відкрили кримінальні провадження за ст. 438 (порушення законів і звичаїв війни) та ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) Кримінального кодексу України.