Політика

На Генасамблеї ООН Росію просто розтопчуть – Огризко

На Генасамблеї ООН Росію просто розтопчуть – Огризко

Постійні викриття Росії на брехні вже повинні перейти у практичні санкції, інакше РФ лише посилюватиме свій агресивний курс.

Про це в ефірі “Прямого” заявив міністр закордонних справ України 2007-2099 років Володимир Огризко.

“Викриття мають перейти в практичні жорсткі санкції про РФ, інакше Росія не реагуватиме на все, що відбувається і посилюватиме свій агресивний курс. Тому треба брати приклад з Великої Британії, яка не лише розробила стратегію протидії загрози зі сторони РФ, але й починає цю стратегію реально застосовувати. Якби всі наші західні партнери таку стратегію зафіксували собі і почали її спільно застосовувати, тоді було б менше засідань, а більше практичних справ і РФ довго б цей спільний наступ не витримала”, – зазначив він.

Огризко додав, що під час виступу на засіданні Радбезі ООН в російських представників не було завдання переконати когось, що Росія є миролюбною державою, яка тільки те й робить, що дарує всім щастя.

“Головний акцент був для Росії у виступі її постпреда, який потім розрізали на шматки і почали активно транслювати всередині РФ. Ось основна мета – підняти градус антизахідної та антиукраїнської істерії, зменшити увагу до наступного заходу, де Росію буде розтоптувати вся Генасамблея”, – наголосив політик.

Нагадаємо, постійний представник України при ООН Володимир Єльченко повідомив “Прямому”, що 20 лютого на засіданні Генеральної асамблеї ООН виступить президент України Петро Порошенко.

Раніше президент України Петро Порошенко анонсував обговорення теми окупації Донбасу та Криму на засіданні Генасамблеї ООН.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.