Стрічка новин

Стало відомо, хто вбив військового, тіло якого знайшли у каналізації

Стало відомо, хто вбив військового, тіло якого знайшли у каналізації

Вбивцями військовослужбовця, знайденого у каналізації на Харківщині, виявилися його колеги.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Харківської області.

“Слідчі встановили, що 25 липня близько 23:00 між трьома військовослужбовцями стався конфлікт на території військової частини. Під час з’ясування стосунків чоловіки почали наносити 23-річному хлопцю удари руками і ногами в область голови та тулуба. Коли потерпілий впав, зловмисники задушили його та кинули тіло до каналізації”, – йдеться у повідомленні.

Вбивць затримали 31 липня і вони вже зізналися у скоєному. Відкрито кримінальне провадження за п. 12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) КК України. Чоловікам загрожує до 15 років позбавлення волі.

Раніше “Прямий” повідомляв, що поліцейські затримали підозрюваних у вбивстві військового, тіло якого знайшли в каналізації.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.