На Харківщині місцеві жителі отруїли окупантів
Українці чинять опір окупантам всіма доступними засобами. За наявною інформацією, місцеві жителі Ізюмського району (Харківська область) “пригостили” росіян з 3-ї мотострілкової дивізії РФ отруєними пиріжками.
Про це повідомляє ГУР МО.
В результаті двоє окупантів загинули одразу, ще 28 потрапили до реанімації. Їхній поточний стан – уточнюється.
Ще близько 500 військовослужбовців 3 мотострілкової дивізії РФ знаходяться в лікарнях внаслідок важкого отруєння алкоголем невідомого походження.
Російське командування списує ці випадки на так звані “не бойові втрати”.
24 лютого Президент РФ Володимир Путін оголосив війну Україні та розпочав масштабне вторгнення. По низці українських міст були завдані ракетні удари, атаковані військові об’єкти Збройних сил України.
В Україні запроваджено воєнний стан. Президент Володимир Зеленський оголосив загальну мобілізацію.
До слова, президент Росії Володимир Путін розраховував захопити Україну за три дні. Саме такий запас провізії дали солдатам РФ.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.