На Херсонщині чоловік підірвався на ворожій міні
Фото: Reuters
У Великоолександрівській громаді Херсонської області місцевий житель підірвався на встановленій загарбниками міні, його госпіталізували.
Про це повідомив у Телеграмі начальник Херсонської ОВА Ярослав Янушевич, передає Укрінформ.
«Сьогодні у Великоолександрівській громаді на міні, залишеній росіянами, підірвався місцевий житель. З мінно-вибуховою травмою нижньої кінцівки його госпіталізувала «швидка», – зазначив Янушевич.
За його словами, лікарі надають постраждалому необхідну медичну допомогу.
Очільник ОВА закликав херсонців не нехтувати мінно-вибуховою небезпекою, яка залишається надзвичайно високою.
Раніше повідомлялося, що США допоможуть Україні навчити фахівців з розмінування.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.