Новини

На Київщині двоє чоловіків отруїлися алкоголем, один з них помер

На Київщині двоє чоловіків отруїлися алкоголем, один з них помер

У Київській області двоє чоловіків вирішили випити та придбали в пенсіонерки алкоголь. Виявилось, що старенька продавала сурогат і чоловіки отруїлись.

Про це повідомляє “Столичний регіон”.

Медики швидкої допомоги викликали поліцейських після того, як не змогли реанімувати 45-річного чоловіка після вживання алкоголю. Прибувши, поліціянти встановили, що минулого вечора чоловіки отримали зарплатню та придбали на неї алкоголь у пенсіонерки “шинкарки”.

Нагадаємо, на півночі Франції в місті Карлепоне під час різдвяного богослужіння отруїлись понад 20 парафіян.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.