На Київщині підкуповують виборців на користь кандидата від “Слуги народу” Дубінського
У Київській області масово підкуповують виборців на користь кандидата у депутати Олександра Дубінського. Голос виборця оцінили у 500 гривень.
Про це у Facebook повідомив кандидат в депутати Володимир Садовнік.
“Отримую останнім часом велику кількість повідомлень від своїх виборців, від жителів Васильківщини та Обухівщини, щодо отриманням ними конвертів з 500 гривнями і зразком бюлетеня, в якому стоїть відмітка за прихвостня Коломойського – Олександра Дубінського. Готуємо відповідну заяву про вчинення кримінального правопорушення до Національної поліції. Олександре Ви вже підкуповуєте виборців? Не такі впевнені в перемозі, то тепер всі засоби хороші?”, – написав він.
Раніше “Прямий” писав, що у Києві місцеві мешканці звинувачують Мар’яну Безуглу, кандидата в депутати від “Слуги народу”, у підкупі виборців. Тим часом сама Безугла у всьому звинувачує своїх конкурентів та “Прямий” канал.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.