На кордоні з Росією затримали підозрюваного у вбивстві “Сармата”
Правоохоронці затримали уродженця міста Дніпро, якого підозрюють у вбивстві бердянського громадського діяча, учасника АТО Віталія Олешка.
Про це у Facebook повідомив перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін.
“Вчора при спробі перетнути кордон в міжнародному аеропорту “Харків” працівниками кримінальної поліції був затриманий мешканець Дніпра, який обґрунтовано підозрюється та є одним із замовників вбивства громадського діяча, учасника АТО Віталія Олешка, котрий був вбитий 31.07.2018 року у Бердянську”, – пише Аброськін.
Раніше перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін повідомив, що вбивство ветерана АТО Віталія Олешка було замовним.
Як повідомляв “Прямий”, 31 липня у Бердянську Запорізької області застрелили ветерана АТО і громадського активіста Віталія Олешка (позивний “Сармат”).
Олешко – ветеран АТО, воював у складі батальйону “Донбасу”, був нагороджений орденом “За мужність 3 ступеня”, пройшов російський полон.
Після повернення із зони бойових дій, вів активну громадську діяльність. Організував мітинг проти чинного глави області Костянтина Бриля. Опоненти “Сармата” звинувачували його в тому, що разом з подільниками тиснув на фермерів, у яких закінчився термін оренди земель, шантажуючи і погрожуючи знищити врожай, якщо ті не заплатять данину.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.