На Луганщині 2 вересня закриють єдиний КПВВ: відомо причину
Контрольний пункт в’їзду-виїзду Станиця Луганська буде закритий з 2 по 7 вересня через проведення ремонтних робіт.
Про це повідомили в прес-службі Луганської ОДА.
Відповідна домовленість була досягнута на засіданні ТКГ в Мінську 22 серпня.
“Закриття пункту пропуску пов’язано з проведенням монтажу тимчасових конструкцій, підключенням їх до мереж електро- та водопостачання і водовідведення. Просимо громадян поставитися з розумінням до тимчасових незручностей, адже після реконструкції КПВВ стане більш комфортними для перетину”, – йдеться в повідомленні.
В адміністрації прогнозують, що після ремонту кількість робочих місць буде збільшено до 40 одиниць.
Станиця Луганська є пішим пунктом перетину лінії розмежування і єдиним в Луганській області.
РАніше “Прямий” повідомляв, що наприкінці серпня КПВВ “Станиця Луганська” планують закрити на ремонт.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.