Новини

На Львівщині стався обвал на шахті: загинули два гірники

На Львівщині стався обвал на шахті: загинули два гірники

На шахті “Лісова” у Львівській області стався обвал породи, в результаті інциденту загинули два гірники.

Про це повідомив голова Незалежної спілки гірників України Михайло Волинець на своїй сторінці в Facebook.

“Сьогодні вночі на шахті “Лісова” ДП “Львіввугілля” на горизонті 242 м сталося обрушення породи. Під завалом опинилося два гірника. Тіло одного загиблого подняли на поверхню. Йому було лише 22 роки. Роботи з вилучення другого шахтаря продовжуються”, – повідомив він.

За його словами, всього в шахті знаходиться 69 гірників (на аварійній ділянці – 21 гірник). Шахта працює в штатному режимі.

Нагадаємо, у Південній Африці звільнили 1800 робітників, які опинилися в пастці під землею на шахті.

Раніше “Прямий” повідомляв, що на окупованій Луганщині стався вибух в шахті.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.