На марші рівності у Києві окремою колоною пройдуть ЛГБТ-військові
Доброволець батальйону Донбас Віктор Пилипенко заявив, що у Марші рівності, який пройде у Києві у неділю, 23 червня окремою колоною пройдуть ЛГБТ-військові.
Про це повідомляє Центр інформації про права людини.
За його словами, ідея створити окрему колону ЛГБТ-військових та їхніх союзників у нього з’явилася після публічного камінг-ауту, який він зробив у 2018 році.
“Після цього я створив групу у Facebook “Військові ЛГБТ та наші союзники”, де зібрав усіх небайдужих ЛГБТ-ветеранів та наших союзників для того, щоб про те, що ЛГБТ-люди воюють за конституційні права громадян України, знало якомога більше людей”, – сказав Пилипенко.
Пилипенко зазначив, що поки очікується участь 15 осіб у цій колоні.
“Але сподіваємося, що зголоситься більше. На жаль, не всі військові ЛГБТ і союзники можуть нас підтримати своєю присутністю, адже більшість зараз перебуває в зоні ООС чи в інших містах”, – сказав доброволець.
Раніше перший заступник голови Київської міської держадміністрації Микола Поворозник закликав киян та гостей столиці підтримати пріоритети європейського розвитку і показати, що у Києві немає місця для дискримінації.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.