На Миколаївщині старшокласник розпилив у школі перцевий газ: 19 постраждалих
У селі Первомайське на Миколаївщині старшокласник розпилив у школі перцевий газ, зі скаргами на стан самопочуття до лікарні звернулись 19 дітей.
Про це повідомляє поліція області.
“11 березня близько 10:30 17-річний учень 11-го класу приніс у свою школу перцевий балон та розпорошив газ біля вбиральні. В результаті 19 дітям та працівникові школи стало зле, тож вони звернулись по допомогу до медиків”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що наразі одна дівчинка госпіталізована, інші школярі після надання медичної допомоги були відпущені додому.
Зазначається, що поліцейські, які прибули на виклик від вчителів, вилучили у підлітка засіб для самозахисту сльозогінної та дратівливої дії “Перець-4”.
Зі слів школяра, він знайшов балончик на місцевому стадіоні та приніс у школу, розпиливши газ, щоб провести таким чином дослід й подивитись, що відбуватиметься.
За вказаним фактом проводиться розслідування кримінального провадження, розпочатого за ознаками ч. 1 ст. 296 КК України “Хуліганство”, що карається штрафом від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років.
Нагадаємо, у станиці Ахтанизовській на Кубані (Краснодарський край РФ) підліток влаштував стрілянину з травматичного пістолета по учнях школи № 10.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.