Стрічка новин

На окупованому Донбасі ОБСЄ виявила гаубиці “Гвоздика” та “Жаба”

На окупованому Донбасі ОБСЄ виявила гаубиці “Гвоздика” та “Жаба”

Фото: Facebook ЗСУ

29 січня безпілотник Спостережної моніторингової місії ОБСЄ виявив, що збройні формування Російської Федерації продовжують грубо порушувати Мінські домовленості, розміщуючи військову техніку з порушенням ліній відведення озброєння.

Про це повідомляє у Facebook пресцентр штабу ООС.

“У звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ від 29 січня 2020 року оприлюднена інформація, що 27 січня БПЛА малого радіусу дії на непідконтрольній урядові України території Луганської області зафіксував 4 самохідні гаубиці (2С1 “Гвоздика” 122 мм) поблизу населеного пункту Богданівка та 2 буксирувані гаубиці (ймовірно Д-30 “Жаба”, 122 мм) у населеному пункті Новогригорівка”, – зазначає пресслужба.

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін зазначає, що своїми діями збройні формування Російської Федерації вкотре демонструють небажання дотримуватись Мінських домовленостей.

Нагадаємо, що 30 січня, в у районі проведення операції Об’єднаних сил було поранено одного українського військовослужбовця.

ПРОСТО ПЕРЕСТАТЬ СТРЕЛЯТЬ: ЗА ПРЕЗИДЕНТСТВА ЗЕЛЕНСЬКОГО ВТРАТИ НА ДОНБАСІ ЗРОСЛИ МАЙЖЕ ВДВІЧІ

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.