Політика

На скандальному 119 окрузі завершився перерахунок голосів: переміг Михайло Бондар

На скандальному 119 окрузі завершився перерахунок голосів: переміг Михайло Бондар

Епопея з підрахунком голосів на скандальному окрузі №119 завершилась, переможцем став представник “Європейської солідарності” Михайло Бондар.

Про це повідомляє кореспондент “Прямого” Ольга Зеліско.

Як зазначила кореспондент, Бондар переміг з відривом у 140 голосів. Його конкурс Орест Квецький від “Слуги народу” не погоджується з таким рішенням і планує подавати до суду для перерахунку голосів. Бондар зі свого боку готовий відстоювати свою перемогу в суді.

Нагадаємо, 22 липня стало відомо, що за попереднім підрахунком голосів у 119 окрузі переміг Михайло Бондар. Проте його конкурент від “Слуги народу” поразку визнавати не захотів і вимагав в ОВК перерахувати голоси. Проте Кавецький не зміг навести доказів порушення виборчого законодавства на окрузі, тож частину скарг йому повернули. Разом з тим, деякі скарги були задоволені. Так, виборчі комісії перерахували голоси на трьох дільницях.

Кавецького в його прагненні перерахувати голоси підтримали четверо інших кандидатів. А от кандидат від “Голосу” відмовився підписувати скаргу та визнав перемогу Михайла Бондара.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.