На станції метро “Золоті ворота” у Києві знайшли прихований напис “Слава Україні”: де і як його побачити
На станції метро “Золоті ворота”, у Києві, знайшли напис “Слава Україні”, який будівельники заклали ще за часів Радянського союзу.
Радник начальника київського метрополітену Наталка Макогон в ефірі “Прямого” пояснила, як його знайти.
“Потрібно шукати в середньому вестибюлі. Ви спустились по одному ескалатору, але ще не спустились по іншому. Цей напис викладений якраз над спуском на ескалатор. Прямо в центрі. Ми сподіваємося, що наші пасажири з гострим зором точно побачать. Нажаль цей напис з часом темнішає. Це нормальна реакція”, – повідомила вона.
Також вона повідомила, що багато пасажирів знають про амоніти (викопні морські головоногі молюскти – ред.), яким вже мільйони років. Вони знаходяться на станції Університет”.
Нагадаємо, у Києві 14 серпня із 18:30 до 19:30 закриють станцію метро “Олімпійська”. Станція “Площа Льва Толстого” працюватиме тільки на вихід, а “Палац спорту” – тільки на вхід.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.