На Вінниччині посилюють карантин: перелік обмежень
Згідно з рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 3 квітня Вінницька область запровадить нові карантинні обмеження.
Про це повідомляє пресслужба Вінницької ОДА.
Так з 3 по 12 квітня буде заборонено:
– проведення всіх масових заходів;
– приймання відвідувачів у театрах, концертних організаціях, кінотеатрах, інших закладах культури;
– приймання дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;
– діяльності культових споруд та приміщень, облаштованих для молитовних потреб, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів з розрахунку одна особа на 5 кв. метрів споруди чи приміщення;
– проведення релігійних заходів на відкритому повітрі, під час яких не забезпечено дотримання дистанції 1,5 метра між присутніми;
– відвідування закладів освіти учнів 1-11 класів, крім здобувачів закладів дошкільної та спеціальної освіти.
Зазначимо, що наразі згідно з епідеміологічним зонуванням МОЗ Вінницька область перебуває у “помаранчевій” зоні карантину.
Нагадаємо, у МОЗ прокоментували можливість впровадження в Україні комендантської години.
Зазначимо, що в Україні фіксують третю хвилю коронавірусу, до якої влада не була готова. Так у лікарнях не вистачає ліжко-місць для хворих на COVID-19, пацієнти та волонтери повідомляють про нестачу кисню, подекуди хворих просто відмовляються госпіталізувати.
Крім того, у МОЗ заявили, що в Україні зафіксували “південноафриканський” штам COVID-19, який агресивніший за “британський”.
Як відомо, з 3 квітня Запоріжжя вводить жорсткий карантин.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.