Політика

Надихає й допомагає боротись – Стерненко прокоментував акції на його підтримку

Надихає й допомагає боротись – Стерненко прокоментував акції на його підтримку

Фото: Facebook

Активіст Сергій Стерненко, якому Одеський суд присудив сім років ув’язнення з конфіскацією майна, подякував учасникам акцій на його підтримку.

Про це на запитання “Прямого” 

“Я чув про обидві акції – під Верховною Радою та біля СІЗО. У мене була невелика нагода побачити новини по телебаченню. Підтримка людей дуже сильно допомагає й надихає не здаватись. Доки боретесь ви, то легше триматись мені”, – сказав активіст.

Водночас він відмовився розповідати про своє перебування у слідчому ізоляторі.

“Я з міркувань безпеки не можу коментувати питання, які стосуються мого перебування в СІЗО” – зазначив Стерненко.

Як відомо, в Україні розпочалася безстрокова акція “Справедливість Стерненку – справедливість усім!”.

Нагадаємо,23 лютого у Києві під Офісом президента відбувалася акція протесту на підтримку одеського активіста Сергія Стерненка, якому Одеський суд присудив сім років ув’язнення з конфіскацією майна. Тоді стались сутички між мітингувальниками й правоохоронцями, постраждало щонайменше 10 учасників акції.

Нагадаємо, Одеський суд присудив Сергію Стерненку 7 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Раніше Стерненко назвав Зеленського “актором-початківцем, який закінчить гірше, ніж Янукович”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.