Надихає й допомагає боротись – Стерненко прокоментував акції на його підтримку
Фото: Facebook
Активіст Сергій Стерненко, якому Одеський суд присудив сім років ув’язнення з конфіскацією майна, подякував учасникам акцій на його підтримку.
Про це на запитання “Прямого”
“Я чув про обидві акції – під Верховною Радою та біля СІЗО. У мене була невелика нагода побачити новини по телебаченню. Підтримка людей дуже сильно допомагає й надихає не здаватись. Доки боретесь ви, то легше триматись мені”, – сказав активіст.
Водночас він відмовився розповідати про своє перебування у слідчому ізоляторі.
“Я з міркувань безпеки не можу коментувати питання, які стосуються мого перебування в СІЗО” – зазначив Стерненко.
Як відомо, в Україні розпочалася безстрокова акція “Справедливість Стерненку – справедливість усім!”.
Нагадаємо,23 лютого у Києві під Офісом президента відбувалася акція протесту на підтримку одеського активіста Сергія Стерненка, якому Одеський суд присудив сім років ув’язнення з конфіскацією майна. Тоді стались сутички між мітингувальниками й правоохоронцями, постраждало щонайменше 10 учасників акції.
Нагадаємо, Одеський суд присудив Сергію Стерненку 7 років ув’язнення з конфіскацією майна.
Раніше Стерненко назвав Зеленського “актором-початківцем, який закінчить гірше, ніж Янукович”.