Нам повертають цензуру і Комсомол – Волошина щодо закону про дезінформацію
Зараз ми маємо повернення до радянської будденості: нас фактично повертають в цензуру, при чому абсолютно для всіх громадян, а також нам повертають Комсомол в тому чи іншому вигляді.
Про це в ефірі “Прямого” заявила журналіст Лариса Волошина, коментуючи законопроєкт про дезінформацію в ЗМІ.
“Закони і Конституція захищають моє право на свободу участі в Асоціації. Тобто я вільна бути в ній або не бути. І якщо мене примушують стати членом Асоціації, то для мене це те саме, що примусити мене стати членом Комсомолу. “Ти не можеш бути начальником цеху, поки ти не є членом Комсомолу”, “ти не можеш бути директором, поки ти не член Комуністичної партії”. Тут тепер так: “ти не можеш бути в безпеці, не можеш бути акредитований, тебе не захищає закон, поки ти не член Асоціації”. Це пряме порушення Конституції і права на свободу, вільні зібрання і свободу Асоціації. Тобто ми маємо зараз повернення до радянської будденості. Нас фактично повертають в цензуру, при чому абсолютно для всіх громадян. А по-друге, нам повертають Комсомол в тому чи іншому вигляді”, – сказала Волошина.
Депутат “Європейської Солідарності” Микола Княжицький заявив, що законопроєкт про запобігання дезінформації підштовхує Україну на до тоталітаризму російського та китайського зразка.
Диктаторський законопроєкт про дезінформацію: як влада планує взяти під контроль усі українські ЗМІ.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.