Напад на табір ромів під Львовом: двох нападників арештовано
Сьогодні, 25 червня відбувася суд над нападниками на табір ромів. Двоє із восьми підозрюваних отримали по 60 діб під вартою.
Про це повідомила кореспондент “Прямого” Ольга Зелізко.
“Обом нападникам обрали однакову міру запобіжного заходу у Пустомитівському районному суді – це 60 днів під вартою без права застави”, – ідеться в повідомленні.
Відомо, що справи розглядають у закритому режимі.
“Суддя розпорядився, щоб всіх людей вивели із зали суду. Тому що слухається міра запобіжного заходу про неповнолітніх”, – додала кореспондент.
Уже завтра продовжать обирати міру запобіжного заходу по іншим п’ятьом нападникам.
Відомо, що на суд з’явилися родичі підозрюваних, а також група підтримки від членів праворадикальних рухів.
“Нагадаю, що семеро підозрюваних – це неповнолітні, їм по 16-17 років. Це учні львівських шкіл. Є серед них і 20-річний хлопець”,- додала кореспондент.
Сама різанина в ромському таборі сталася в ніч на неділю. Там загинув від ножових поранень 24-річний ром, а ще троє людей були поранені.
“Один з ромів після нападу досі перебуває у лікарні. У нього сім колото-ножових ран на грудях та спині. Його стан задовільний”, – зауважила Ольга Зелізко.
Раніше “Прямий” повідомляв, що 23 червня, поблизу Львова група невідомих осіб у масках напала на табір у якому проживають громадяни ромської національності.
За фактом нападу на місце розташування ромів у смт Велика Березовиця (Тернопільська область) розпочато кримінальне провадження, до відділу поліції доставлено 12 підозрюваних.
Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова через напад на ромів у Львівській області звернулася до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та попросила взяти під контроль розслідування цієї справи.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.