Нападників було четверо: Шкіряк повідомив подробиці спроби підпалу Андріївської церкви
Нападників, які жбурляли в Андріївську церкву “коктейлі Молотова” було четверо, наразі тривають слідчі дії, щоб встановити їх.
Про це в ексклюзивному коментарі “Прямому” розповів радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.
“Наразі працюють слідчо-оперативні групи для встановлення всіх, так би мовити, складових цього інциденту, цієї відвертої провокації. Відразу повідомлю, що порушено кримінальне провадження за статтею 161, тобто, розпалювання ворожнечі на релігійному підґрунті”, – заявив Шкіряк.
За словами радника міністра, нападників було четверо. Зараз збирається інформація з камер відеоспостереження.
“На жаль, охоронці Андріївської церкви невчасно повідомили про цю подію, намагалися затримати правопорушників самі, але ті використали сльозогінний газ та втекли. Тим не менш, сподіваюся, що найближчим часом, як я вже сказав, будуть встановлені всі подробиці цього інциденту і здійснені всі необхідні заходи для ідентифікації правопорушників та їх затримання”, – розповів Шкіряк.
Нагадаємо, 15 листопада, близько 8:05 двоє невідомих кинули пляшки з запалювальною сумішшю у Андріївську церкву у Києві.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.