Нардеп Інна Совсун хоче бути міністром освіти
Фото: Facebook
Депутат політичної партії “Голос” Інна Совсун заявила про плани очолити Міністерство освіти і науки.
Про це вона розказала кореспондентці “Прямого” Даші Счастливій.
Счастлива нагадала, що свого часу Совсун приймала чинну керівницю МОНу Анну Новосад на роботу. Вона також зазначила, що деякі ЗМІ пишуть, що Новосад отримала цю посаду завдяки своїм стосункам з прем’єрміністром Олексієм Гончаруком.
“Я дійсно запрошувала на роботу Аню. Це була людина, яку я знала через свої особисті контакти, вона є випускницею Могилянки, і, власне, я її запросила прийти на роботу в міністерство в березні 14 року… Я не беруся коментувати її призначення на посаду, це було рішення прем’єрміністра, приймалося партією більшості, тому я, вочевидь, не була долучена до прийняття цього рішення… “, – розповіла Совсун.
На запитання Счастливої, чи є в неї амбіції очолити міністерство, Совсун відповіла: “Я декілька років викладаю в Могилянці, одному з кращих університетів країни. Я запустила одну з програм з публічного врядування в Київській школі економіки… Я останній рік працювала дослідницею в університеті, який входить в топ-5 кращих университетів світу, в Берклі. Чи є у мене експертиза, щоб займати ті чи інші посади в сфері освіти, в сфері науки? Я думаю, що є… Я думаю, що це можливий шлях розвитку моєї кар’єри”.
Нагадаємо, 16 жовтня Кабінет міністрів України затвердив новий склад адміністративного комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій, в якому буде працювати Новосад.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.